Opravy Praha Servis

Opravy notebooků, telefonů, tabletů, iPhone Praha +420 775-311-234

Výměna CD/DVD-ROM

Výměna CD/DVD-ROM

Výměna CD/DVD-ROM

Často v provozu notebooku disketová mechanika přestává číst disky nebo čte selektivně. Příčin vzniku této poruchy je mnoho, a zdaleka ne každý z nich vyžaduje výměnu pohonu.

První typ důvodů, proč notebook nečte disky, je to systémové selhání. Pokuste se analyzovat všechny nejnovější programy, které byly instalovány na počítač. Často důvod může spočívat v předepsané emulátor virtuálních obrazů (například DAEMON TOOLS). Vytvořené jim virtuální disketové mechaniky jsou v rozporu s fyzickým, která se zobrazí na čtení disků. V takovém případě se můžete pokusit program odinstalovat a kontrolovat funkčnost disketové mechaniky. Pokud se po této CD-ROM nebo DVD-ROM stále nefungují, hledat příčinu dál.

Někdy je pohon nevidí disk po přeinstalování operačního systému (zejména často se to stane s Windows 7). Zkuste přeinstalovat ovladače a zkontrolujte funkčnost regulátoru.Výměna CD/DVD-ROM

Pokud disketovou mechaniku nevidí CD disk (nefunguje CD-ROM), ale otevře DVD a proto, naopak,  důvodem může spočívat v selhání laserové čtecí hlavy. V takovém případě, aniž by museli volat odborníka pro opravu mechaniky notebooku neobejde. V některých případech je DVD mechanika nefunguje z důvodu velkého množství prachu, který brání normálnímu čteni informace. Je možné si rozebrat jednotku a pokusit se vyčistit to (velmi jemná operace, se kterou nezkušený uživatel nepodaří), nebo koupit speciální čisticí disk. A konečně, pokud DVD disk na notebooku nečte disky z důvodu vyhořelého smyčky, budete potřebovat jeho výměnu nebo důkladnou rekonstrukcí.

Výměna DVD mechaniky v notebooku

Ve společnosti «Praha-Servis» si můžete objednat náhradní DVD mechaniku v notebooku za výhodné ceny. Disponujeme originálními díly od výrobce, a vysoká kvalifikace našich odborníku vám vyrobí náhradu v co nejkratší lhůtě. Pamatujte si, že čím dříve se obraťte se svým problémem na odborníky, tím více můžete ušetřit na opravách.

Kontakty

  • DIČ CZ08203857
  • Telefon: +420775311234
  • Email: info@opravy-praha-servis.cz
  • Za Zelenou liškou 473/16, 140 00
  • Praha 4-Krč

Recenze od našich klientů

  • Загрузка...

Zjistite cenu na opravu hned teď!

Značka zařízení*

Popište problém*

Váš telefon