Opravy Praha Servis

Opravy notebooků, telefonů, tabletů, iPhone Praha +420 775-311-234

Opravy kávovarů

U všech nabízených kávovarů — profesionální pozáruční servis kávovarů.

Opravy kávovarů

U všech nabízených kávovarů značek AEG, Ariete, Ariston, Balay, Baumatic, BEKO, Blomberg, Bosch, Braun, Calex, Candy, Cimbali, Constructa, DeLonghi, Edesa-Fagor, Electrolux, ETA, Faema, Fagor, Gaggenau, Gaggia, Gallet, Gorenje, Grundig, Hoover, Hyundai, Iberna, Jura, Kenwood, Krups, La Marzocco, Liebherr, Melitta, Mora, Neff, Panasonic, Philips, Promac, Rancilio, Rowenta, Saeco, San Marco, Siemens, Whirlpool, Zanussi, Zelmer a dalších zajišťujeme profesionální pozáruční servis kávovarů.

Volejte, náš telefon: +(420) 775 311 234

Úřední hodiny 9:00 — 19:00

Pracujeme i v sobotu a v neděli

Příjem objednávek z webu — nepřetržitě

urgentní volání +(420) 608 500 234

 

Online objednávka servisu kávovaru

Využijte možnosti objednávky servisu kávovaru — budeme Vás kontaktovat. Na základě popsané závady Vám také sdělíme orientační odhad ceny opravy kávovaru a společně probereme možná řešení. Po vyzvednutí a prohlídce Vašeho kávovaru naším technikem Vám zašleme přesný rozpočet opravy.

 

 

111

Poskytujeme opravy kávovarů všech značek i typů. Naše servisní středisko v Praze disponuje zkušeností v oblasti opravy nápojových zařízení a kávovarů nejrůznějších značek. Kvalitně váš přístroj opravíme. Drobné opravy kávovarů jsme schopni vykonávat na místě přímo u zákazníka. Když bude nutna oprava v našem servisním stredisku dohodneme se na způsobu předání Vašeho přístroje. Pro předání Vašeho kávovaru bude třeba vypusit vodu z přístroje a odstraňit zbytky kávy. Po příjmu kávovaru do našeho servisu a po zjištění závady, informujeme Vas telefonicky o dalším postupu a konečné ceně opravy. Klademe důraz na co nejrychlejší vyřízení servisu. Běžné termíny na opravu jsou u nás 7 dnů.

Pokud máte problém s poruchou Vašeho kávovaru, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím servisního formuláře (napište poznámku o typu poškození a jak se to projevuje) nebo telefonický.

Volejte nam kuli dalsim informacim na tel +420775311234

Opravy a údržba kávovarů všech značek a typů

Provádíme opravy automatických a pákových kávovarů. Samozřejmostí je i údržba kávovarů všech značek a typů jako je Jura, Saeco, Gaggia Philips, Krups, Bosch, Siemens, Miele, AEG, Nivona a další. Veškere opravy kávovarů provádí zkoušení odborníci s velkou praxí. Naším dlouhodobým cílem je, aby každý, kdo se rozhodne si kávovar pořídit pravidelným servisem kávovaru dosáhnoul vyšší životnosti a bezproblémového chodu a hlavně ze správně fungujícího přístroje. Kávovar je sestaven z mnoha součástek, které by jste mohli nevhodným přípravkem poškodit protože nikdy nečistěte kávovar octem. Pravidelnou servisní prohlídku, odvápnění vodního systému, odmaštění kávových cest, vyčištění a promazání spařovací jednotky, kontrola a seřízení mlýnku a nastavení optimální funkčnosti jsou schopni naši mobilní technici poskytnout přímo u Vás ve Vaší kanceláři či domácnosti.

Pokud máte zájem, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím servisního formuláře nebo telefonický. Volejte nam kuli dalsim informacim na tel +420775311234

Kontakty

  • DIČ CZ08203857
  • Telefon: +420775311234
  • Email: info@opravy-praha-servis.cz
  • Za Zelenou liškou 473/16, 140 00
  • Praha 4-Krč

Recenze od našich klientů

  • Загрузка...

Zjistite cenu na opravu hned teď!

Značka zařízení*

Popište problém*

Váš telefon