Opravy Praha Servis

Opravy notebooků, telefonů, tabletů, iPhone Praha +420 775-311-234

Notebook Dell Vostro 5568

Dell Vostro 5568

Dokonalá elegance v notebooku Dell Vostro 5568 se snoubí s kvalitou provedení. Výjimečný design notebooků je podtržen vysokou kvalitou největší technické společnosti na světě. Uvnitř notebook Dell skrývá bohatu vybavu pečlivě volených, spolehlivých komponentu uplatní se doslova kdekoli. Jejich výkon hravě poradí i s náročnými výpočetními úkony dělá všestranný stroj s nadmíru užitečnými funkcemi. Počítač je předurčen pro profesionální využití ve vašem pracovním životě. Když kladete důraz na pracovní komfort i bezpečnost vašich dat jde jednoduše o jeden z nejlepších počítačů pro firmy i domácnosti.

Velkou kapitolou počítačů značky Dell je odolnost ktera je ověřena velmi náročnými testy. Byla důkladně testována odolnost tohoto modelu notebooku vůči extrémním podmínkám i teplotám. Zvláštní pozornosti se dostalo externím částem počítače, například u klávesnici byla zajištěna a prověřena její maximální spolehlivost.

Dell Vostro 5568

Ze všeho nejdůležitější je doba, po kterou je notebook v záruce, po jejím uplynutí už totiž vynaložíte na případnou opravu nemalé prostředky. Tři roky záručního servisu v základu nabízí u všech modelů Dell.

V našem servisním středisku nabízíme mimozáruční servis vašeho notebooku Dell. V našem skladišti jsou části.

Nastane-li nějaký problém s notebookem, můžete napsat e-mail, zavolat na tel. číslo +420 775-311-234 nebo zadat dotaz přes webový formulář.

Kontakty

  • DIČ CZ08203857
  • Telefon: +420775311234
  • Email: info@opravy-praha-servis.cz
  • Za Zelenou liškou 473/16, 140 00
  • Praha 4-Krč

Recenze od našich klientů

  • Загрузка...

Zjistite cenu na opravu hned teď!

Značka zařízení*

Popište problém*

Váš telefon