Opravy Praha Servis

Opravy notebooků, telefonů, tabletů, iPhone Praha +420 775-311-234

Oprava notebooku Acer Aspire Praha

Do našeho servisního centra oprav notebooků v Praze na Na Moráni 360/3, 120 00 Praha 2-Nové Město, Kancelář 1 se dorazil klient se stížnosti ohledně notebooku. Podle slov klienta notebook odmítl splnit přání svého majitele, pro což byl potrestán údery botami po krytu. Očekávalo se hodně práce z analýzy, diagnostiky a opravy notebooku.

Kvůli nedbalého použití notebooku byly nalezeny následující poruchy:

— chyby v pamětí
— poškození klávesnice
— zašpinění základních dílů a krytu

Byly provedeny práce z obnovení operační pamětí, obnovení akumulátorové baterie, oprava klávesnice, čištění notebooku, leštění krytu a obrazovky monitoru, výměna teplovodivé pasty.

Rekomendace pro používání notebooku: je-li Váš notebook váš notebook pomalu načítá se nebo pomalu spustí programy, nepokoušejte se odstranit příčinu sami. Zpravidla, příčin pomalé práce je několik, což vyžaduje úplné rozebrání a vyčištění veškerých dílů počítače. To také může být způsobeno viry nebo nesprávnou práce operačního systému. V jakémkoliv případě, je třeba obrátit se na odborníky našeho servisního centra, které provedou profesionální diagnostiku, naleznou příčiny a provedou nezbytné opravy.

Dokonce i ty «nejslabší» notebooky musí se pracovat rychle.

Kontakty

  • Telefon: +420775311234
  • Email: info@opravy-praha-servis.cz
  • Adresa: Na Moráni 360/3,
  • Praha 2-Nové Město

Recenze od našich klientů

  • Загрузка...

Zjistite cenu na opravu hned teď!

Značka zařízení*

Popište problém*

Váš telefon