Opravy Praha Servis

Opravy notebooků, telefonů, tabletů, iPhone Praha +420 775-311-234

Oprava kávovaru

1399224974187_bulletin

Poskytujeme opravy kávovarů všech značek i typů. Naše servisní středisko v Praze disponuje zkušeností v oblasti opravy nápojových zařízení a kávovarů nejrůznějších značek. Kvalitně váš přístroj opravíme. Drobné opravy kávovarů jsme schopni vykonávat na místě přímo u zákazníka. Když bude nutna oprava v našem servisním stredisku dohodneme se na způsobu předání Vašeho přístroje. Pro předání Vašeho kávovaru bude třeba vypusit vodu z přístroje a odstraňit zbytky kávy. Po příjmu kávovaru do našeho servisu a po zjištění závady, informujeme Vas telefonicky o dalším postupu a konečné ceně opravy. Klademe důraz na co nejrychlejší vyřízení servisu. Běžné termíny na opravu jsou u nás 7 dnů.

Pokud máte problém s poruchou Vašeho kávovaru, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím servisního formuláře (napište poznámku o typu poškození a jak se to projevuje) nebo telefonický.

Volejte nam kuli dalsim informacim na tel +420775311234

Opravy a údržba kávovarů všech značek a typů

Provádíme opravy automatických a pákových kávovarů. Samozřejmostí je i údržba kávovarů všech značek a typů jako je Jura, Saeco, Gaggia Philips, Krups, Bosch, Siemens, Miele, AEG, Nivona a další. Veškere opravy kávovarů provádí zkoušení odborníci s velkou praxí. Naším dlouhodobým cílem je, aby každý, kdo se rozhodne si kávovar pořídit pravidelným servisem kávovaru dosáhnoul vyšší životnosti a bezproblémového chodu a hlavně ze správně fungujícího přístroje. Kávovar je sestaven z mnoha součástek, které by jste mohli nevhodným přípravkem poškodit protože nikdy nečistěte kávovar octem. Pravidelnou servisní prohlídku, odvápnění vodního systému, odmaštění kávových cest, vyčištění a promazání spařovací jednotky, kontrola a seřízení mlýnku a nastavení optimální funkčnosti jsou schopni naši mobilní technici poskytnout přímo u Vás ve Vaší kanceláři či domácnosti.

Pokud máte zájem, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím servisního formuláře nebo telefonický. Volejte nam kuli dalsim informacim na tel +420775311234

Napsát recenze

Kontakty

  • Telefon: +420775311234
  • Email: info@opravy-praha-servis.cz
  • Adresa: Na Moráni 360/3,
  • Praha 2-Nové Město

Recenze od našich klientů

  • Загрузка...

Zjistite cenu na opravu hned teď!

Značka zařízení*

Popište problém*

Váš telefon