Opravy Praha Servis

Opravy notebooků, telefonů, tabletů, iPhone Praha +420 775-311-234

Odstranění počítačových virů v Praze

Příčinou nesprávné práce Vašeho počítače se může být virusy a spyware. Náš servisní centrum v Praze obsluhují software společností a soukromých osob. Instalace a nastavení antivirových systém, čištění softwaru od virů a škodlivého softwaru se provádí nejen v dílně našeho servisního centra a také na místě zákazníka. Cestování odborníka po Praze a některých měst v Česku je zdarma.

Věnujte pozornosti k následujícím poruchám programů:
— »zmrzování» programů
— zvýšená práce chladicího ventilátoru
— neočekávané vyplívání podezřelých oken, modrá obrazovka, nepožadována instalace, blikání, svévolný pohyb myši, přechod do cizích stránek v internetu, neočekávané zapnutí nebo vypnutí počítače

To vše se může být způsobeno práci škodlivých programů.

Doporučení a rady odborníka:

V případě nalezení virů je třeba odstranit je do karanténa pomocí antivirových programů a spustit úplnou kontrolu počítače na škodlivý software. Ve většině případů tento postup pomáhá, zabránit vážné poškození Vašeho počítače, ale není dostačující, aby zcela odstranit virus a opravu poškozených programů. Po odstranění virusu do karantény je nezbytné obrátit se na odborníka, protože mnoho placených jakož i bezplatných antivirových systémů nemají dostatečnou virovou databází pro jich vyhledání, někdy virus nebo škodlivý program se podaří odstranit pouze manuálně.

Odstranění počítačových virů v Praze

Odstranění počítačových virů v Praze

Kontakty

  • DIČ CZ08203857
  • Telefon: +420775311234
  • Email: info@opravy-praha-servis.cz
  • Za Zelenou liškou 473/16, 140 00
  • Praha 4-Krč

Recenze od našich klientů

  • Загрузка...

Zjistite cenu na opravu hned teď!

Značka zařízení*

Popište problém*

Váš telefon