Opravy Praha Servis

Opravy notebooků, telefonů, tabletů, iPhone Praha +420 775-311-234

Herní notebook Lenovo Legion Y520

lenovo-laptop-legion-y520-15-feature-1

Notebook Lenovo Legion Y520 využívá nejnovější platformu čtyřjádrové procesorů Intel Core 7 a výkonný grafický akcelerátor NVIDIA GeForce GTX 10-series.

V ceně za moderní hardware nemá příliš velkou konkurenci, výkon je slušný a 15,6″ displej a rozlišení Full HD nabízí živý a ostrý obraz s detaily. Kromě úpravy proti odleskům využívá displej nejnovější technologii In-Plane Switching, které dodají obrazu na opravdovosti a široké pozorovací úhly.

Notebook Legion jsi vybaven technologie Dolby Audio Premium můžete na svém počítači vychutnat plnohodnotný zvuk

Notebook Legion Y520 s 15,6″ displejem a rozlišením Full HD nabízí živý a ostrý obraz s detaily, které dodají obrazu na opravdovosti. Můžete mít otevřeno několik oken současně, hrát hry ve vysokém rozlišení nebo odpočívat u filmu po náročném pracovním dnu.

vedle výkonného grafického u nabízí

je rozumnou volbou především kvůli grafické kartě. Při špetce kompromisů a s ochotou v budoucnu posílit paměť nešlápnete vedle. Srovnatelnou nabídku najdete u modelu z řady ASUS ROG, větší notebook se stejným výkonem sází na rychlejší, ale jediný disk. Pokud pro vás není mobilita úplnou prioritou, stojí za zvážení investovat do klasického stolní počítače. Sestavy jako Alza GameBox AMD RX480 nebo Alza GameBox GTX1060+ vás za podobné peníze vezmou do virtuální reality díky silnější grafice, o něco líp je u nich vyřešený i úložný prostor.

Lenovo není výjimkou a jeho zástupcem je právě 15,6“ notebook Legion Y520. Ten vedle výkonného grafického čipu nabízí také čtyřjádrové procesory Core a uvnitř má prostor pro SSD i pevný disk.

Prostřednictvím technologie Dolby Audio Premium si můžete na svém počítači vychutnat plnohodnotný zvuk, ať už se nacházíte kdekoli. Ve spojení s vestavěnými stereo reproduktory Harman Certified se s vaším notebookem nyní můžete obklopit silným zvukem s velkým množstvím detailů při hraní her, poslechu hudby nebo sledování filmů.

Recenze (3)

 • Nikolas - 24.06.2017

  Velmi kladně hodnotím přístup, vedení společnosti při vyřešení nestandardní opravy notebooku Lenovo. Vyřešila se oprava bez ohledu na okamžitý finanční zisk. Tento servis doporučuji.

 • Jan Drobny - 04.04.2018

  Byl jsem v této opravně notebooků opravovat můj herní notebooku Lenovo Legion. Byl jsem předtím v podobných servisech, řekli mi že neví co s tím a notebook mi vrátili zpět. Konečně se našel tento výborný a rychlý servis. Oprava proběhla v naprostém pořádku a za dobrou cenu. Jsem spokojený a doporučuji

 • Lenka Maříková - 04.04.2018

  Měla jsem s servisem velmi dobre skušenosti. Perfektní přístup, ochotní a hlavně rychlý servis. Jeden den sem přinesla můj mobil Samsung a na druhy už má opravený. Díky!

 • Kontakty

  • DIČ CZ08203857
  • Telefon: +420775311234
  • Email: info@opravy-praha-servis.cz
  • Adresa: 5. května 1109/63
  • Praha 4

  Recenze od našich klientů

  • Загрузка...

  Zjistite cenu na opravu hned teď!

  Značka zařízení*

  Popište problém*

  Váš telefon